Русский    English
 
 
 
 Фестивали


Вам никогда не удастся создать из детей мудрецов,если вы будете убивать в детях шалунов...

Жан-Жак Руссо

ДРУГИЕ ТАНЦЫ


УвіМкненіСтартує мистецький проект «Без обмежень»

21 Январь

До 25 січня триває набір перформерів,танцівників, акторів з інвалідністю та без неї для участі у мистецькому проекті «Без обмежень»

Британська Рада в Україні, танцювальна компанія Candoco (Велика Британія) та Асоціація перформативних мистецтв «УвіМкнені» запрошують людей з інвалідністю та без неї взяти участь у мистецькому проекті «Без обмежень». Проект має завершитися створенням міждисциплінарного перформансу, який буде показаний у публічному просторі.

Участь у проекті безкоштовна.

Заявки у довільній формі приймаються на електронну скриньку [email protected] до 25 січня 2018 року.

Проект складається з чотирьох лабораторій, що пройдуть у лютому – травні 2018 року у Києві. Робочі мови: українська і англійська.

Перша лабораторія відбудеться 2-4 лютого. Захід проводитимуть Сюзанна Рекія з Сandoco у співпраці з Мариною Лимар, арт-директором «УвіМкнені». Лабораторія стане унікальною можливістю для перформерів, танцівників, акторів з інвалідністю та без неї аби зібратися разом, відтестувати нові ідеї, поділится своїми практиками та досвідом.

Мета проекту «Без обмежень» – сприяти розвитку мистецького сектору для людей з інвалідністю та без неї шляхом створення мережі творчих особистостей, у тому числі з інвалідністю, і професійних продюсерів. У рамках проекту вони зможуть розвинути навички інклюзивної співпраці, створювати і презентувати мистецькі інклюзивні роботи.

 
современный танец | contemporary dance | театр танца | школа танца в Днепропетровске | детская танцевальная школа | перформанс | физический театр